Náhrdelníky

Náhrdelníky z polodrahokamov

V ponuke máme náhrdelníky z polodrahokamov- v tejto kategórii sú umiestnené všetky náhrdelníky z nášho e-shopu ART DIELA, ako aj z ponuky našich kamenných predajní - predajné galérie ART DIELA, ktoré sa...
Zistite viac

Náhrdelníky z polodrahokamov

V ponuke máme náhrdelníky z polodrahokamov- v tejto kategórii sú umiestnené všetky náhrdelníky z nášho e-shopu ART DIELA, ako aj z ponuky našich kamenných predajní - predajné galérie ART DIELA, ktoré sa nachádzajú v OC Casovia Košice a OC MAX Prešov.

Môžete si vybrať z rôznych typov, materiálov či farieb. Náhrdelníky sú ručne robené – tzv. sa nazývajú aj ako HAND MADE, sú tvorené najmä z prírodných minerálov alebo  polodrahokamov. Naša ponuka je pestrá, je možné si vybrať jednoduché jemné náhrdelníky ako aj robustnejšie.

Vyberte si ten pravý!


Široká škála umožňuje nájsť si pre seba to, čo Vás osloví. Náhrdelníky sú aj výborným darčekom pre blízkych - priateľku, sestru, manželku či mamku. Nesmieme zabúdať ani na mužov, aj pre nich sa snažíme mať v ponuke nejaké pekné pánske náhrdelníky. Na ručne robené šperky sa hodia najlepšie minerály alebo polodrahokamy, nakoľko je tu široká škále komponentov ako aj tvarov. V našej ponuke sa snažíme mať okrem náhrdelníkov robených korálkovou metódou aj buď cínované alebo robené tiffany technikou. Tieto šperky máme od viacerých dodávateľov ako aj šperkárske dielne, ktoré sa špecializujú na výrobu práve takých šperkov. Náhrdelník, je ozdobou každej ženy odnepamäti- nech už boli materiály akékoľvek. Ženy všetkých vekových kategórii, túžia mať náhrdelníky na rôzne udalosti, či už spoločenské, alebo len tak na voľné chvíle. Podľa tejto potreby si kupujeme šperky a to v podobe celých súprav alebo len náhrdelníky. Vo veľkej obľube od dávneho veku boli náhrdelníky z prírodných kameňov, sú spomenuté dokonca aj v biblii, kde moci kameňov pripisovali veľkú váhu, umožňovala byť v bližšom kontakte s čistou prírodnou krásou a podľa niektorých zdrojov mali aj liečebné účinky.


Menej

ARTdiela - e-shop

Posledné z blogu

Milí zákazníci, je tu nový rok a s ním aj naša ponuka pre vás - Etiópsky opál, granát - náhrdelník,...

Čítaj viac

Vážení zákazníci, dovoľujeme si upriamiť vašu pozornosť na najnovšie diela p. Semančíka Vladimíra, ktoré...

Čítaj viac