Čo je nové?

Prečítajte si užitočné príspevky o našom tovare
Unikátna výstava fotografií pod názvom ĽUDIA UKRAJINY.

Unikátna výstava fotografií pod názvom ĽUDIA UKRAJINY.

87
V piatok 10. júna 2022 sa podvečer uskutočnila vernisáž k otvoreniu unikátnej výstavy fotografií pod názvom ĽUDIA UKRAJINY.
- Fotografie sú dielom mladej ukrajinskej fotografky ???? z Kyjeva, Anny Rudenko, ktorá od vypuknutia vojny žije a pracuje v Prešove.
- Snahou Anny bolo prostredníctvom fotografií porozprávať osudy ľudí z Ukrajiny, ktorí zachránili seba a svoje deti pred vojnou. Títo ľudia majú na Slovensku svoj vlastný, jedinečný príbeh, ktorý si zaslúži našu pozornosť.
- Anna ponúka možnosť prostredníctvom svojej webovej stránky pozrieť a prečítať si dojemné a strastiplné príbehy ľudí z fotografií - nájdeme tam príbeh Anny - matky dvoch detí a podnikateľky, príbeh Iriny zo Zhytomyru či príbeh Artemovej rodiny z Mariupola, ako aj jej vlastný príbeh. Pri ich čítaní sa tisnú slzy do očí ... ????????
Otvorenie výstavy sprevádzalo krátke ale dojímavé vystúpenie ukrajinských hercov pod vedením mladej herečky Natalie Zaykovskej. Boli to osoby z Anniných fotografií, ktorí za sprievodu básní poetky Maryny Babenko-Zhyrnovej vyjadrili nádej v lepšiu budúcnosť Ukrajiny a jej ľudí ????????.
Aj v priebehu júna je možnosť pozrieť si fotografie Anny Rudenko, ktoré sú vystavené vo vstupných piestoroch ZOC MAX v Prešov
Čítaj viac
autorská výstava autora Michala Saba Baloga pod názvom "Krása prírody"

autorská výstava autora Michala Saba Baloga pod názvom "Krása prírody"

123

Začala autorská výstava autora Michala Saba Baloga pod názvom "Krása prírody" od 1.6.2022-30.6.2022 v OC CASSOVIA ,Pri prachárni 4, Košice, pod vedením Predajnej galérie Artdiela. Nech sa páči,dielka je možné aj zakúpiť si. Všetci ste vítaní.

Čítaj viac
Autorská výstava - Ing. Eva Paronai pod názvom "Obrazy s dušou"

Autorská výstava - Ing. Eva Paronai pod názvom "Obrazy s dušou"

184
Autorská výstava autorky Ing. Eva Paronai začína 1.6.2022 a trvá do 30.6.2022 pod názvom "Obrazy s dušou" v priestoroch obchodného centra ZOC MAX vedľa Slovenskej sporiteľne na 1. poschodí, pod záštitou Predajnej galérie Artdiela. Každý vystavený obraz je originál, jedinečný a predajný prostredníctvom našej galérie.Čítaj viac
Výstava Michal Sabo Balog - Krása prírody

Výstava Michal Sabo Balog - Krása prírody

120
Čítaj viac

Budete to vedieť ako prvý

Získajte všetky najnovšie informácie o akciách, novinkách, autoroch a našej ponuke. Prihláste sa na odber náších noviniek.

Posledné z blogu

Čítaj viac
autorská výstava Michala Saba Baloga

autorská výstava Michala Saba Baloga "Krása prírody" 1.6.2022-30.6.2022 v OC CASSOVIA

Začala autorská výstava autora Michala Saba Baloga pod názvom "Krása prírody" od 1.6.2022-30.6.2022 v OC...

Čítaj viac